Czym kierować się przy wyborze dodatków ślubnych?

Czym kierować się przy wyborze dodatków ślubnych?

Komentarze: 0
Ocena: brak
Kategoria: Moda i uroda
Liczba głosów: 0

Aby stworzyć spójną całość na swoim ślubie, Młodzi muszą zwrócić uwagę na kilka elementów. Są to między innymi dodatki. Wydawałoby się, że biżuteria nie jest tak bardzo istotna i nie wprowadza zbyt wielu zmian, jednak diabeł tkwi w szczegółach. Warto zająć się tym tematem na poważnie i przemyśleć, w jaki sposób oboje małżonkowie chcą dopasować do siebie biżuterię. Na rynku jest duży asortyment, dlatego nie może to być przypadek!

Biżuteria a kreacje ślubne!

Dla stosownego zaakcentowania i uwydatnienia wymarzonego stroju trzeba na początku się zastanowić, w jakim stylu będziemy ubrani. Czy będzie to styl minimalistyczny, czy też romantyczny, klasyczny, vintage, boho, a może coś zupełnie innego – glamour? Każdy z nich w pewien sposób determinuje wybór dodatków. Przy sukni minimalistycznej i romantycznej zakładamy delikatne oraz niezbyt okazałe wstawki. Styl glamour to z kolei bogactwo formy oraz wszelakich zdobień. Dodatki w stylu vintage i boho powinny być symboliczne, niemniej jednak dopełniające naturalność kreacji. Ważnym aspektem jest zwrócenie uwagi na kolor sukni, albowiem do bieli pasuje w rzeczy samej wyłącznie srebro, natomiast w odcieniach „złamanych” można już bez skrępowania decydować się również na złote elementy. Musimy zwracać uwagę na całość i efekt, jaki chcemy osiągnąć. Jeśli preferujemy styl glamour, przymierzamy bogato zdobioną, okazałą i obfitą suknię, podążajmy tym stylem oraz skuśmy się również na widoczne kolczyki lub ciężką kolię, która jeszcze skuteczniej rozświetli naszą suknię. W swoich wyborach powinniśmy być konsekwentni.

Czy łatwo przesadzić? Zdecydowanie tak!

Wiele Panien Młodych chce w ten jeden nadzwyczajny dzień oszołomić wszystkich gości, co jest jak najbardziej oczywiste i tak powinno być. Pamiętajmy jednakże, że ilość nie zawsze, a, ściśle mówiąc, niesłychanie rzadko, znaczy jakość. Jeżeli decydujemy się na kreację w stylu vintage, nie zakładajmy wiszących kolczyków, koralikowych bransoletek, wielu warstw grubych pereł na szyi, bo po prostu będzie to przesadą. Zbytek, zamiast zdobić, będzie wręcz szpecić. W doborze biżuterii należy znaleźć harmonię pomiędzy strojem a ozdobami.

Na czym się skupić?

Niekiedy towarzyszą nam dylematy, na co się zdecydować. Wydaje nam się, że skoro ślub to bardzo istotne wydarzenie w życiu, to wypada każdą część ciała udekorować biżuterią, aby podkreślić tym samym tę specjalną okazję. Jednakże nie o to w tym wszystkim chodzi, albowiem biżuteria powinna stanowić uzupełnienie do całości, a nie zwracać na siebie uwagę. Przykładowo, przy bardzo poszerzonym dekolcie albo okazałym gorsecie wystarczy subtelny naszyjnik i drobne kolczyki, z kolei przy powiewnej kreacji boho zachwyci biżuteria artystyczna.

Fryzura a dodatki

Znakomita alternatywa dla Pań, które nie chcą postawić na bardziej oryginalny dodatek, bądź najzupełniej w świecie nie przepadają za biżuterią. Istotna jest w tym przypadku nasza fryzura – jaki będzie mieć wygląd oraz jaką formę. Może się okazać, że przewidujemy na głowie bardzo rozbudowane uczesanie, a ozdabianie jej dodatkowymi wstawkami, popsuje cały efekt. Niemniej jednak wskazane jest zastanowić się nad delikatnym szczegółem wpiętym we włosy. Może być to strojna spinka, opaska z dopiętym zdobieniem czy przepaska na głowę (przy stylu boho, vintage). Świetnym uzupełnieniem mogą okazać się dodatkowo kwiaty (najlepiej żywe), które wpięte we włosy dodadzą Pannie Młodej wdzięku i dziewczęcości.

A co dla Panów?

Istotnym elementem ślubu, oprócz sali, gości, muzyki i menu jest wygląd obojga małżonków. Nie bez przyczyny chcą oni zaprezentować się z jak najlepszej strony, przecież to jest ich wyjątkowy dzień! Oboje muszą zatem przemyśleć swój ubiór oraz dodatki. Ważne jest, aby były one spójne. Pani Młoda wybiera kolczyki i naszyjnik, a Pan Młody spinki do mankietów i krawatu. Dzięki dużemu wyborowi na rynku mogą znaleźć biżuterię w białym złocie, żółtym lub ze stali szlachetnej.

Tagi
Dodane przez Zuzanna Woźniak
Czym kierować się przy wyborze dodatków ślubnych?
Komentarze: 0
Ocena: brak
Komentarze artykułu

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Aby stworzyć spójną całość na swoim ślubie, Młodzi muszą zwrócić uwagę na kilka elementów. Są to między innymi dodatki. Wydawałoby się, że biżuteria nie jest tak bardzo istotna i nie wprowadza zbyt wielu zmian, jednak diabeł tkwi w szczegółach. Warto zająć się tym tematem na poważnie i przemyśleć, w jaki sposób oboje małżonkowie chcą dopasować do siebie biżuterię. Na rynku jest duży asortyment, dlatego nie może to być przypadek!Biżuteria a kreacje ślubne!Dla stosownego zaakcentowania i uwydatnienia wymarzonego stroju trzeba na początku się zastanowić, w jakim stylu będziemy ubrani. Czy będzie to styl minimalistyczny, czy też romantyczny, klasyczny, vintage, boho, a może coś zupełnie innego – glamour? Każdy z nich w pewien sposób determinuje wybór dodatków. Przy sukni minimalistycznej i romantycznej zakładamy delikatne oraz niezbyt okazałe wstawki. Styl glamour to z kolei bogactwo formy oraz wszelakich zdobień. Dodatki ...