Wybór ubrań ślubnych – o czym pamiętać?

Wybór ubrań ślubnych – o czym pamiętać?

Komentarze: 1
Ocena: brak
Liczba głosów: 0

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu Pary Młodej, często uważany za najważniejszy moment w życiu. Każda kobieta chce, aby jej sukienka była piękna i podkreślała wszystkie walory, a także, aby garnitur przyszłego małżonka był idealnie dopasowany. Warto więc jak najwcześniej pomyśleć o tym aspekcie, który może wymagać długiego zastanowienia oraz wielu poprawek.

Suknia ślubna jaki kolor i krój wybrać?

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Nie łatwo jest więc znaleźć elegancką, a zarazem wygodną i dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, delikatna szarość i śmietankowy i delikatny róż.

Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej. Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda najlepiej. Biel jedwab – delikatny kolor, najczęściej wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, jaki wpada w odcień różu. Tak naprawdę ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, panna młoda musi go dopasować do swojej sylwetki.

Jakie dodatki dobrać do sukni ślubnej Panny Młodej?

Welon, ale który wybrać? Skoro wzorów i modeli jest tak dużo? Z pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wytypowaną sukienkę. Natomiast krój nie powinien odbiegać od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami niepoprawnie będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon krótki lub tylko delikatna ozdoba do włosów.

Welon krótki można przewidzieć dla włosów krótkich albo spiętych w kok. Długi natomiast w najwyższym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej albo typu rybka. Popularne są również wianki kwiatowe. Panie w wielu przypadkach życzą sobie, ażeby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to także idealny wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Jakie powinny być ubrania Pary Młodej?

Nieważne jaki styl, kolor i krój ma sukienka oraz garnitur, muszą one sprawiać, że para czuje się wyjątkowo. To jest ich wielki dzień, dlatego muszą czuć się pięknie i zapomnieć o wszystkich kompleksach. Oprócz tego warto, aby były w miarę możliwości wygodne, ponieważ czeka ich ceremonia, a następnie wiele godzin zabawy. Niektórzy decydują się więc na przebranie się w coś mniej ograniczającego ruchy.

Tagi
Dodane przez Arkadiusz Kowalczyk
Wybór ubrań ślubnych – o czym pamiętać?
Komentarze: 1
Ocena: brak
Komentarze artykułu
Sara Kalinowska

To chyba jakiś znak, może mój chłopak w końcu mi się oświadczy.

Oceń
  • 0
  • 0
Dodaj komentarz
Ślub to wyjątkowy dzień w życiu Pary Młodej, często uważany za najważniejszy moment w życiu. Każda kobieta chce, aby jej sukienka była piękna i podkreślała wszystkie walory, a także, aby garnitur przyszłego małżonka był idealnie dopasowany. Warto więc jak najwcześniej pomyśleć o tym aspekcie, który może wymagać długiego zastanowienia oraz wielu poprawek.Suknia ślubna – jaki kolor i krój wybrać?Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest niemało. Nie łatwo jest więc znaleźć elegancką, a zarazem wygodną i dobrze układającą się sukienkę. Kolor nie musi być wyłącznie biały, coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, delikatna szarość i śmietankowy i delikatny róż.Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym panna młoda będzie czuła się najlepiej. Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, która na ciemniej karnacji wygląda ...